Burslar ve Kyk Kredisi

Polonya’da Konaklama
27 Ağustos 2018
Varşova Üniversitesi
27 Ağustos 2018

Burslar ve Kyk Kredisi


Polonya’da okumak az bir fiyata kaliteli eğitim almak demektir. Ek olarak, uluslararası öğrencilere verilen burslar ve de indirimlere başvurabilirsiniz. Örnek olarak, Polonya Hükümet Bursu sadece eğitim ücretinizi karşılamakla kalmaz, bunun yanında size aylık olarak belli bir meblağ da katkıda bulunur,bununla gündelik giderlerinizi karşılayabilmeniz mümkün olur. Hükümet bursları belli bir süreliğine verilmektedir. Fakat, bu süreyi eğitim hayatınızın geri kalanını da kapsayacak şekilde uzatılması için başvuru yapabilirsiniz.

Ek olarak, finansal durumunuz kötü ise veya aynı anda iki programa birden katılmak istiyorsanız,eğitim kurumunuza ücret indirimi veya tüm eğitim ücretinden feragat edilmesi için başvurabilirsiniz.

Eğer Polonya kökenli iseniz ve de bu elçilik veya konsolosluğunuz tarafından onaylanırsa, Polonya’da üniversiteler için daha az para ödeyebilirsiniz. Daha fazlası için acentamıza sorabilirsiniz.

Polonyadaki bir çok üniversitenin kendi burs programları da mevcuttur, ve de bu burslar uluslararası öğrencileri de kapsamaktadır. Dikkat çekici notlar sizin bu hakları kazanmanızı sağlar, ama bilimsel araştırmanız için de buna hak kazanabilirsiniz. Eğer sizin seçtiğiniz üniversitenin de bu tip destek programlarına sahip olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, üniversitenizin sunumunu inceleyiniz.

Advertisment ad adsense adlogger