Geziler

Gezilerimiz

Yurtiçi ve Yurtdışı Geziler
Kültür ve Eğitim Gezileri her yaş ve sınıfa göre kazanımlar üzerinden kurgulanmış, yaşayarak, deneyimleyerek ve eğlenerek öğrenme modelini hayata geçiren, öğrencilerimizin ülkemizin ve dünyanın kültürünü yakından tanımasını destekleyen geziler olarak planlanır ve uygulanır.

30

Geziler


Her yıl 30 civarı eğitim ve kültür gezisi düzenlemekteyiz.
2000

Mutlu Tatilci


2000 + mutlu müşteri bizim mutluluğumuzdur.

Yurt Dışı Eğitim ve Kültür Gezileri

Sizin için hazırlanmış ve keyfini çıkarabileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz hatta en güzel hatırları biriktirebileceğiniz eşsiz bir tatil planı yapmak isterseniz seçimlerinizi hemen yurt dışı geziler arasından yapmalısınız.

İlkbahar, yaz, sonbahar ya da kış. Siz ne zaman isterseniz çıkabileceğiniz birbirinden eşsiz gezilerin yer aldığı en keyifli seçimleri hemen yapabilmek için bir karar vermeniz gerekir. Peki, nasıl bir tur seçmelisiniz? Nereye? Ne zaman? En çok görmek istediğiniz ülke hangisi? Gelin beraber seçelim…

Yurtdışı Gezi Fırsatları

Hayalinizdeki yeri görmek için aylarca, hatta yıllarca plan yapma devri eskide kaldı! Dünyanın dört bir yanına gideceğiniz eğlenceli ve ekonomik  yurtdışı gezileri için tek yapmanız gereken ne zaman gitmek istediğinize karar vermek. Gerisi çok kolay!

Size uygun tarihlerde yapılacak olan onlarca tur içinden istediğiniz en uygun yurtdışı gezileri paketlerini seçip hayalinizdeki yere gitmek sadece birkaç tık ötenizde! Nerede olursanız olun, internet bağlantınızın olduğu her yerden tatil paketlerimize ulaşabilir ve düşlediğiniz tatili kolayca satın alabilirsiniz.

Advertisment ad adsense adlogger